Lecsapott a Facebook Orbán háborúellenes beszédére

Ismét nagyot húzott a Meta. Pont akkor csapott le a Facebook, amikor Magyar Péter bejelentette, a META-hoz fordul a háborúellenes kampány betiltása érdekében.

Orbán Viktor, békemenet

Nyitókép: Orbán Viktor Facebook-oldala

 

Törölte a Facebook az M1 Híradó közösségi oldaláról Orbán Viktor miniszterelnök Békemeneten elmondott beszédének felvételét – írta meg a hirado.hu. A Facebook azzal indokolta a döntését, hogy a köztévé honlapja „veszélyesnek minősített személyekhez és szervezetekhez kapcsolódó szimbólumokat osztott meg, illetve veszélyes személyeket és szervezeteket dicsőített és támogatott”. Ahogy az a közelmúltban a Mandiner esetében is rendszeresen előfordult, ezúttal is rosszul vizsgázott a META, hisz a vád alaptalannak bizonyult és a fellebbezés után a beszéd ismét elérhetővé vált a Híradó oldalán.

Mindeközben a Magyar Nemzet arról ír, hogy az időzítés nemcsak a választási hajrá miatt különös, hanem azért is, mert Magyar Péter szombaton bejelentette: a háborúellenes kampány törlését kéri a közösségi médiaszolgáltatóktól.

13 Responses

  1. Ha nem a méltán büszkén hordott nemiszervét emlegetik maguknak, akkor nem is kapna nyomatékot a mondanivaló. Olyan is van maguknak? Aztán mire használják, a gondolkozásuk helyett?

  2. Már a csapból is ez folyik, nyílvánvaló hazugság nem kímélve a gyerekeket sem. A Fidesz utálja Brüsszelt van megoldás nem kell odaküldeni őket. Nincsennek eredmények, csak a gyűlölet, az uszítás, a félelemkeltés.

    2
    2
    1. https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/445827897_8549290571753725_7281588460910091685_n.jpg?stp=dst-jpg_s600x600&_nc_cat=109&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=NVQ3G0JL-jgQ7kNvgFYWkgy&_nc_ht=scontent-vie1-1.xx&oh=00_AYBs3dAfFMO8hrkKlVKyJPkPwaLM59w-rpbhxjgFlj-eTA&oe=66647283

    2. Akkor menj csak harcolni ukrajnába, az usa érdekek védelmében, a nemzetiségek eltaposásáért a Szaros (Schwartz) módszer szerint. Ezt már ismerjük…
      Ahogy az akkori bolondok, nagyon örültek:
      https://kecsup.hu/wp-content/uploads/2020/06/F___T1919____009-1024×759.jpg
      Eredmény No1
      https://ntf.hu/wp-content/uploads/2017/09/6._szegedi_46._gy-ezred_temetoje_lippanal.jpg
      Eredmény No2
      https://m.blog.hu/na/nagyhaboru/image/haditechnika/harcigaz/Harcigaz_24.jpg
      És itt vannak a mai sunyi férgek, de ők nem mennének, csak téged küldenének.
      https://aicdn.frisshirek.hu/images/c1a171ac-f3bf-4f40-bdde-c58ef0d1bf96.jpg?width=800
      De úgyis túlnépesedett a Föld, nem kár érted… :-p

  3. https://va.media.tumblr.com/tumblr_segf2lBuXo1tvwi3m.mp4?fbclid=IwZXh0bgNhZW0CMTAAAR1R70hgT9G2fzQFBJyFdU47X8Yy2tSNXBSHeWX1vSzgG5wyCQm-yYYTkAo_aem_AcBUHdV61EjCX6Jto-XzTT58HMUs6FpWefrJ43bPt3RxDV1d24n-w1_c6I8YhPWe3Hw9xTu8Z1vyMEM_MOJ8ZHuY

  4. Hé, hé, hé! Vissza a pénzem, tetoválókám! A második „e” betű mögül kimaradt az „a”!

    1
    1
  5. https://uploads.disquscdn.com/images/92ed863055fd428c38abe087daa3899556ca3e81d1991a740bf9e2f9505c3b47.jpg?w=800&h=714

  6. Luster Bond, a 00-ás ügynök. 🙂
    https://ellenszel.hu/wp-content/uploads/2024/04/magyar

  7. „Mint azt Orbán Viktortól tegnap a Nemzeti Összetartozás Napján megtudtuk, magyar szerinte az, akinek legjobban fáj Trianon. A formális logika szabályai szerint ez azt jelenti, hogy a világon mindösszesen egy magyar ember van, mert csak egynek fájhat a legjobban”
    „Az ilyen kirekesztő beszéd a magyar történelem legsötétebb időszakát idézi fel, melynek vége 500 ezer magyar munkaszolgálaton és haláltáborokba való pusztulása volt. Az sem volt éppen fájdalommentes. Legalább a Nemzeti Összetartozás Napján a magyar nemzet sokszínűségét kellene ünnepelni. Nem azt nézni, hogy mi az, ami elválaszt, hanem azt, hogy mi az, ami összeköt. Sokadszor erősödik meg bennem a döntés: vasárnap csak a Fideszt ne!”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű