A Holding vezetés is megvan, Ákos lesz a vezérig… !!! A nap

Csak annyira biztosak magukban, hogy már városi pletyka szerint a Holding vezetés is megvan, Ákos lesz a vezérig… !!!

18 Responses

  1. Csókolom az hogy lehet, hogy amiket Tszj lök most azok a korábbi dupla fideszes városvezetési ciklus alatt nem jöttek elő, nem valósultak meg???

    1. Akkor még nem volt a szenvedélyük!
      Csak most így a kampányban.
      Mindent is megígérnek!

      3
      1
  2. inkább attila lesz az, az egyetlen akire céget lehet bízni, a többi fogyatékos

  3. Szopkó azt kérte Barkaitól, hogy a szobáját hagy tartsa meg. Nem kapott egyértelmű választ?

    3
    1
    1. Barkai tartotta a szavát, fenntartotta neki a szobáját a diliházban.
      Kedves Szopkó szoppantó tibikécske, elfoglalhatja a szobáját.

      csókol tibike anyád: BÁNATOS Andikácska (sírós nénje)

  4. Ennyi okost… Szerintetek milyen Ákos? Ki a fidesz helyi megmondo embere Miskolcon, aki Ákos??? Istenem ha ennyire f…ok sincs rola a gugli segít.. Segítek ügyvéd, miskolci …;)

    2
    2
  5. Valószínüleg az ilyen személyi kérdésekbe Tócsanak nincs beleszólása, de valaki szólhatna neki, hogy Ákos még nem vezetett korábban céget.

    2
    1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű