Jakab meg varga klára nyaldossák meg bandi lyukas zokniját a zsoccai kocsmában. A nap

Köszöntjük Dr. Barkai Lászlót Miskolc új független polgármesterét.
A Fidesznek jó, lánya Fideszes.
A DK-nak jó.
Szociknak jó.
LMP-nek jó.
Jakab meg varga klára nyaldossák meg bandi lyukas zokniját a zsoccai kocsmában.
hajrá Miskolc!
hajrá Dr. Barkai László!

3 Responses

  1. Igen. Barkai tényleg jó a váro minden lepusztítójának. Csak a miskolciaknak nem jó. Őket viszont a narancs és a szekfű elvtársak leszarják.

    8
    3

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű