Miskolc. Pali ba nem fog indulni, csaxolok! A nap

Pali ba nem fog indulni, csaxolok!

5 Responses

  1. Nagyon kedves mindenki, kérem nem felülni ennek a szóbeszédnek. Ez a fajta rémhírterjesztés nem más mint a fidesz újabb lejárató trükkje. Működik is mert már magam is hallottam, de akik terjesztik mind arra hivatkoznak ők is csak szóbeszédből értesültek erről. Elvtelen, gonosz, sunyi stratégia arra jó, hogy ugyanezt a kérdést feltegyék neki egyenesbe az egyenes emberek. Válasza . – hogy , hogy ő még nem tudja?

  2. Jajj ne finnyáskodj már! Öt év alatt épp eléggé leszívta Miskolc erőforrásait a haverjainak, és épp elég kárt okozott. Ilyen elvtelen, erkölcstelen szélhámos ne kérjen számon senkin semmit. Elég volt belőle!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű