Mondjátok a húgxú palkónak, hogy akkor fog nyerni, ha oda is jégpályát csináltat. Akkor nem lesz ott tahóparkolás, minden más esetben igen. :Legalábbis addig, amíg nem lesz felelős polgármestere a városnak, aki akar és képes rendet tartani. 4 1 Válasz
Nyilván. Legalábbis kiesve a kocsmaajtón, így látod. Ez az ózdi kultúra, ebben érzed jól magad. 1 Válasz
3 Responses
Mondjátok a húgxú palkónak, hogy akkor fog nyerni, ha oda is jégpályát csináltat. Akkor nem lesz ott tahóparkolás, minden más esetben igen. :Legalábbis addig, amíg nem lesz felelős polgármestere a városnak, aki akar és képes rendet tartani.
A tahó itt csak te lehetsz olvasva az …… mit is???
Nyilván. Legalábbis kiesve a kocsmaajtón, így látod. Ez az ózdi kultúra, ebben érzed jól magad.