Létezik fillérekből felállítható műanyag jégpálya, de Miskolc a drágábbat választotta

22 Responses

    1. Dupla haszon:politikai előny( olcsó népszerűség) szerzés,valamint a leeső jatt.
      Ózd 2023 system.

      8
      4
      1. Mesélj még Bandi !

        „Minden akadály elhárult a felcsúti jégpálya megépítése elől: az osztrák ajánlattevő a szeptember végén kiírt közbeszerzésre ezúttal érvényes ajánlatot adott be, így nettó 91,6 millió (bruttó 116,3 millió) forintért ők építhetik meg a pályát”

        4
        2
          1. a trójai falovatokat képesek vagytok a fideszre tolni

            miközben

            Röhögtök a felügyelő bizottságokban, igazgató tanácsokban, lubickoltok a megbízási szerződésekben?

          2. Lopnak felcsúton?Mikor írtam ilyet?Önleleplező debilkomment…

    2. Ugyanúgy megrendeli a Városháza, mint anno a „fakarácsonyfa”-t. A szállítónak jó üzlet.

  1. Miskolcnak van fedett jégcsarnoka, jégpályája…. minek ez az ingyen kampánycirkusz?

      1. Látom még ön még fiatal, ezért elnézem, mert nem emlékezhet rá, hogy anno a jégpályát a miskolci lakosság pénzéből építették, úgynevezett téglajegyeket kellett vásárolni… Most már csak a lakosság nem veheti igénybe…

  2. Veres-jég,Veres-ég!
    Palibab nem a banánhéjon fog elcsúszni.
    Majd lesznek vizsgálatok? Elég hosszú a lista,csak be kell árazni.

    4
    1
    1. Miért nem vizsgálódtok most Bandi?Ki tart vissza? Terpeszállással még egy polgármestert sem buktattak meg . :););)

      3
      2
  3. Megnéztem.Olyan,mint egy akol.A korlát szinte fejmagasságú,a szülő vagy kísérő nem tudja szemmel tartani a gyermekét,partnerét. És alig zsebkendőnyi méretű.Tapolcai villákban nagyobb kertimedencék vannak.
    Újabb közpénz pazarlás a népszerűség remélt növelése érdekében. Potya,potya,potya.Ózdi örökség.

    4
    1
    1. 9 év alatt csinálhattatok volna jobbat szekuskám…Az 57 milliárdos adósságba belefért volna ez is, a semmi helyett….

      5
      4
      1. Szerinted aki nem nyalja a szaros ózdi segget, az szekus? Jó nagy marha vagy öcsém!

        2
        1
        1. Tudom,hogy ti már letagadnátok a 2010 -2019 közötti idöszakotyde a miskolciak nem felejtenek szekuskám…

          4
          3
        1. Loptatok volna kevesebbet, akkor most nem lenne miről beszélni szekuscsótány…

  4. AZért csak vannak, akiknek a szar sem elég büdös. Ezek azok az emberek, akik nyűglődnek egy szóval nem ellenzik, hogy a gázt extra profittal kapja a nép.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű