Földrengés volt. Bükkszentkereszten, Bükkzsércen, Kisgyőrben és Répáshután n is érezni lehetett a rengéseket

Megosztás

Egertől nem messze volt a rengés epicentruma, de megyénk több településén is érezték az emberek.

Földrengés volt Egertől mintegy 14 kilométerre észak-északkeletre kedden 19.54-kor – közölte a Földfizikai és Űrtudományi Kutatóintézet Kövesligethy Radó Szeizmológiai Obszervatóriuma az MTI-vel.

Azt írták, hogy 2,7-es magnitúdójú földrengést Felsőtárkány településen a lakosság is érezte.

Boon.hu portál szerint az olvasóik számos borsodi településen is érezték a rengéseket: kommentekben írtak arról nekik, hogy többek között Bükkszentkereszten, Bükkzsércen, Kisgyőrben és Répáshután n is érezni lehetett a rengéseket.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű