Ez az ország akkor csúszott el végleg, amikor 1848 után nem sikerült az egészet Ausztriához csatolni. A nap

A Vasvárhoz közeli Alsóújlak iskolájába egy pedagógus kellett volna, aki az összevont első-negyedik osztályban tanít, de senki sem jelentkezett az állásra, ezért az iskolát szüneteltetni kell, a gyerekek másik településre járnak majd tanulni.
az iskolai átszervezéseknek az összes hátrányát a diákok szenvedik meg, amíg eddig pár perc alatt besétáltak az iskolába, addig most akár egy órával korábban kell a busszal elindulniuk, hogy beérjenek az új intézménybe.

Már meg se keresem hány százalék szavazott ezekre a gecikre Alsóújlakon…
Ez az ország akkor csúszott el végleg, amikor 1848 után nem sikerült az egészet Ausztriához csatolni. A magyar az egy buta geci jobbágy népség, még arra is képtelen, hogy értelmes urat válasszon magának, aki megmondja neki, merre hány lépés.

3 Responses

  1. Élvezettel nézem ahogy kínlódnak. Itt is 63% erre az aljas bagázsra sza.vazott. Folyamatos a rinya. Kapják is,hogy erre szavaztál b+,élvezd.Nem őszinte a mosolyuk …

    1. Én kevesebb embert akasztattam fel, mint Kádár János-mondta Julius Jacob von Haynau.

  2. „magyar az egy buta geci jobbágy népség, még arra is képtelen, hogy értelmes urat válasszon magának,”

    Írj már „zsidó” szót a „magyar” szó helyére

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű