Akkora volt az igény, mint árvaházban a szülői értekezletre. A nap

Jaja! Csakhogy Medgyessy és Fletó óta volt 10 olyan évünk, amely Matolcsy szerint az elmúlt 100 év gazdaságilag legsikeresebb 10 éve volt. Csak sajnos ez a 10 mérhetetlenül sikeres év alatt a Fidesz arra sem volt képes, hogy a MÁV-ot legalább szintentartsa! Ha most 10 nem ennyire sikeres év jön, annak végén mi lesz a MÁV-val? Az utasok fogják tolni a vonatokat?
A kertibudira meg legfeljebb Orbán tud járni a csúti kisvasúttal… Amire – valljuk be – pont akkora volt az igény, mint árvaházban a szülői értekezletre.

4 Responses

    1. Más? Ellenérvek esetleg? Cáfolata a kijelentéseknek? Semmi? Értem már, miért nem áll ki nyilvános vitára a főnököd. A Fideszben nincs hagyománya a vitakulturának…

  1. Minden kisvasutat felkarolt a fidesz

    „A LÁEV nagyfelújítás befejeztével, valamint a világjárvány lecsengését követően az ÉSZAKERDŐ Zrt. ismét meghirdeti két erdei vasútján megrendezni tervezett programjait az év hátralevő időszakára. Az egyes rendezvények részletes programkiírása 2-4 héttel a tervezett események előtt lesz elérhető a társaság honlapján. A rendezvények egy része előzetes regisztrációhoz kötött.

    Letöltés: ITT”

  2. Nektek kuss van!

    53-tól van-volt hálapénz

    2019. júl. 15. — Sátoraljaújhelyen átadták a Mezőzombor-Sátoraljaújhely vasúti szakasz villamosítását, ami a NIF Zrt. beruházásában valósult meg

    40 évig néztétek az Y-híd tervét, 4-szer elkezdtétek

    stb, stb

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű