| Budaházy nem ősi magyar,hanem te.v.s z.i.ó. Emlékezzünk véresszájú Szegedi Csanádunk esetére ! ![]() Shalom ! |
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
| Budaházy nem ősi magyar,hanem te.v.s z.i.ó. Emlékezzünk véresszájú Szegedi Csanádunk esetére ! ![]() Shalom ! |
2 Responses
https://uploads.disquscdn.com/images/723fcb7672278dadfb7e05c55603fbe0a8746c4216fcd1d9f78685f6c0f93bc8.jpg?w=800&h=533
a borsodi pszichiátriákon a betevő xanax receptjükre váró széthízott szétszívott nemzetiségiek néznek így ki.