Szemben ment a forgalommal az M30-ason egy Suzuki Miskolcnál

A József Atilla utcai Auchan közelében, az M30-as felhajtón. 

A kommenthuszárok  itt…

“8 éve nem voltam fent az autópályán, nem véletlenül. Ennyi idiótát amennyi ott van, ritkán látni.”

“Ez már a nagyon sokadik ilyen marha aki a másik életével játszik! ???

“Nocsak,csak nem megint egy 70 és a kaszás közötti?

Mint a tegnapi kisvasútnak ütköző guruló koporsó,akit annyira védtek…”

“Leszel még te is 70 éves, ha megéred. Na akkor megnézném mit szólnál, ha elvennék csupán a korod miatt a jogosítványod.”

“Kicsit nagyobb tiszteletet már az idősebbeknek, neked nincs 70 feletti szeretted? A manőver tényleg felháborító, de azért, na.”

“Jó hát ha észreveszi, hogy rossz irányba megy, mi a fenét csináljon? Mi a helyes magatartás?”

“Nem értem ilyen digitális világban miért nem lehet pàr helyre kirakni valami szenzort, ami jelez az ilyeneknek”

“Szenzor? A vénülés és agylágyulás miatt le kell tenni a kocsit, nem szenzorozni.”

Fotó: Egy korábbi baleset

3 Responses

  1. El kellene venni az összes nyuggertől a jogsit, ennyi idősen sétáljanak békemenetben, nézzék otthon az M1-et, töltögessenek nemzeti kintultációt.

  2. Azért nem minden nyugger ilyen!Csak kor miatt valakitől elvenni nem lenne korrekt!
    Viszont pav vizsgára mindenkit elküldenék!Kortól,nemtől függetlenül!

  3. Mielőtt vérengző idióták kinyírják az összes idős embert: a kor egy állapot. Hülye, vagy figyelmetlen mindenki lehet korától függetlenül. Aki a kor alapján ítélkezik, az meg eszement.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű