Palánta börze a cementes F. Nagy Zsuzsival

24 Responses

  1. Ordas pofátlanság, hogy Győzi leánygyermekét kiselejtezték a Miss Influencer Hungary versenyből!

  2. Nocsak nocsak. Mintha cement tartalmú falat is látni vélnék a képen. Azt hinné az ember annyira zöld hogy jurtában lakik. Hogy is van ez a vizet prédikál…

          1. igazad van, neked égették ott a cigányok a műanyagot, gyújtották fel az egészet ezerszer, hogy tudjál miből az ingyenes cementgyári telken a barakkok lebontásából
            szerzett anyagokból palotát építeni olcsó dolgozói cementet használva.

          2. Nem bánom gyújtsátok fel ti is a cementgyárat ha ez a vágyatok…):)

    1. Hja és azok a téglák is
      mind-mind orosz gázzal voltak égetve.
      a gyurgyalagok meg zavartatva voltak
      a bányászat alatt.

  3. CRH betonkeverő szállóporát a belvárosba
    Strabag bányát Diósgyőrbe
    Kettős mércét minden sötétzöldnek!
    Legyen Miskolcnak két polihisztor lakosa Zsuzsika és Gáti doktor

    1. akkor nem is stréberkedik? ???
      Ja, csak a magyar tulajdonos a vörös posztó

      Honnan kapta a „cementes” epitheton ornans -t?

  4. Kálmán a vegyészetből doktorált, a BME-n tanított. Több köze van az alábbiakhoz, mint neked,

    „A legutóbbi, vasárnapi rekorddöntés napján például már délelőtt 10 óra előtt 2000 MW fölé emelkedett a termelésük és több mint öt órán keresztül, 15 óra utánig folyamatosan e szint felett alakult…

    – VAGYIS EZEN IDŐSZAKBAN MEGSZAKÍTÁS NÉLKÜL TÖBBET TERMELTEK, MINT A PAKSI ATOMERŐMŰ.”

    1. A miskolciaknak csak ügyeskedő Kálmánvagy Kálmán a hulladékbáró:

      „Kálmán János a 70-es évek második felében egyetemi oktatóként dolgozott a Budapesti Mûszaki Egyetemen. A szakmában a CEFÜ „feltalálásával” szerzett ismertséget magának, amely eljárás azon alapult, hogy cementgyári fûtõanyaggá minõsítette át a különbözõ hulladékok keverékét. Az eljárást többen vitatták, mert az így elõállított termék kikerült a környezetvédelmi hatóságok látókörébõl, és égetéskor ellenõrizetlenül jutott a természetbe.”

      1. mondjuk mi bajod van a mészgyárral? Cement- és Mészművek, a mészművek résszel?
        Mit tudsz ott beadni a földgázon és a tiszta mészkövön kívül?
        Hol olvastál, akárcsak egy egyszavas támogatást is a zöldek részéről?
        TAKARODJ!

        Most 24 órában, a belgák vagyonvédőkkel őrzik-védik, mint valami román NATO támaszpontot
        Se vasút, se kő, se áram, se gáz Minek védik?

        Ki ügyeskedett? A magyar vagyont Kálmán adta a belgáknak vagy svájciak?
        Esetleg valami „profi” jogászdoktor pertárs az F.Nagy oldalán ?

  5. Hagyd már az állami +norvég alapos, + svájci támogatású „szemléletformáló.”-t mert a végén még az ENSZ-t is behívja.
    PIACVÉDELEM
    “A Zöld Kapcsolat Egyesülethez is ellátogatott 2016. február 12-én Michel Forst, az Egyesült Nemzetek különleges jelentéstevője. Látogatásának célja, hogy, megvizsgálja az emberi jogvédők helyzetét és első kézből szerezzen információt a civil társadalommal szembeni kihívásokról. Az egyesület a Miskolci Cementgyár STOP! Civil Munkacsoport felkérésére ügyfél a HCM 1890 Kft. környezetvédelmi engedélyezési eljárásában”

    Mekkorát nyerítettünk mikor közmeghallgatáson felfedeztük a holcim titkos küldöttjeit, Zsuzsánk
    meg szóról-szóra előadta Szuhi Attilát.

    „Leginkább azért ellenezzük a gyár megépítését, mert az a nyergesújfalui, illetve a táti ivóvízbázisra épülne Szuhi Attila, az Esztergomi Környezetkultúra Egyesület munkatársát…
    „Problémát jelent számukra, hogy a kérdéses térségben tíz kilométeres körzetben már több ipari létesítmény van, emiatt a levegő szennyezettsége már így is kritikus…. stb

    Amikor a nőgyógyászunk egy 1960-as amerikai újság cikkre hivatkozott rögtön tudtuk merről fúj a szél.

    1. Amikor a bíró felolvasta az ítéletet mintha nem nyerített volna akkorát doktor úr…:):):) …Eléggé be volt sápadva a vén ügyeskedő..:):):)

  6. Ja, hogy RDF leánykori neve a CEFÜ.
    ja, hogy Baranya az nem Borsod
    ja, hogy nekik nincs egy F.Nagy-uk, aki szerint ??????

    „Európa egyik legmodernebb-építőanyag üzemének, a Királyegyházi Cementgyárnak a már amúgy is alacsony kibocsátási értékei.

    Környezetvédelmi-díjjal ismerték el a másodlagos tüzelőanyag beruházást
    A LAFARGE Cement Magyarország Kft. kapta 2014-ben a Baranya Megyei Környezetvédelmi Díjat. Az elismerés elsősorban a LAFARGE Királyegyházi Cementgyárában az elérhető legjobb technológiák (BAT) alkalmazásának, az előírásoknak megfelelő, éves környezeti beszámolókkal alátámasztott működésnek, és a cégcsoport környezettudatos gondolkodásának köszönhető.”

    a világban és Magyarországon is általános gyakorlat szerint,
    a világban és Magyarországon is általános gyakorlat szerint,
    a világban és Magyarországon is általános gyakorlat szerint,
    a világban és Magyarországon is általános gyakorlat szerint,
    a világban és Magyarországon is általános gyakorlat szerint,”

    1. Irány királyegyháza, viheted a doktort is.Aztán ott annyi gumit égettek amennyit akartok , meg amennyit hagynak…:):):)
      Aztán nem visszajönni picsogni amikor elzavarnak titeket a pics@ba..:):):)

    1. Valahogy azért csak megleszünk cementgyár nélkül is…Debrecenieknél sem látom a szipogást ,hogy náluk nincs..::):)

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű