Miskolc egyes részei már Pakisztánra emlékeztetnek. Szörnyű, mivé lett ez a város. A nap

Miskolc egyes részei már Pakisztánra emlékeztetnek. Szörnyű, mivé lett ez a város.

7 Responses

    1. Ha jól tudom a rendrakás Pintér elvtárs feladata! Két hét alatt! 🙂 🙂

      1
      1
    1. A fidesz vezeti az országot. Nem emlékszel csicska? A saját sz@rotokat ne kenjétek már másra!
      13 év rémuralom után az Európa középmezőnyéből sikerült leküzdeni az országot az utolsók közé!
      Ezek tények és ezt NEM lehet cáfolni másra mutogatással, gyurcsányozással, uniózással és egyéb f@szsággal.
      Inkább szemlesütve el kellene takarodnotok, mondjuk Oroszországba! Amekkora veszteséget okoztatok és okoztok ennek az országnak, ennek a népnek, az megbocsájthatatlan és arra nincs mentség! Évtizedeknek kell ÚJRA eltelnie, hogy azt az iszonyatosan sok kárt, amit okoztatok, helyre hozzák. Kádárék hozzátok képest csak naiv elsőáldozók voltak! Úgy hogy húzz inkább a halál f@szára, 35 ezres hülyegyerek!

      2
      3

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű