Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Ez a „néni” fenn van a rosszlányokon.
Beteg aberráltak!?
A kormányunk háttértanácsadói. Legyünk büszkék rájuk!
Ez anyádtól tudod így? Kolléga”női”? 😛
Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük
Hozzászólás *
Név
E-mail cím
Északhírnök
4 Responses
Ez a „néni” fenn van a rosszlányokon.
Beteg aberráltak!?
A kormányunk háttértanácsadói. Legyünk büszkék rájuk!
Ez anyádtól tudod így? Kolléga”női”? 😛