Helytelen vélemény! A koalícióról köztudott hogy az egy összefosás. A fos pedig nem fogható hurokkal, az az árnyékszék(kormány)be/ba ürítendő! 😛 1 1 Válasz
https://uploads.disquscdn.com/images/005a16885b6e67f265ba3ba84b246e62899824beb5161c644d27b0b56c656eae.jpg?w=800&h=474 1 1 Válasz
A városház téren az írószer boltnál már hónapok óta hiányzik egy lámpaoszlop és még rosszabbul is néz ki. Az eddig nem tűnt fel senkinek? 2 Válasz
6 Responses
Ahh!
Egy koalíciófogó hurok.
Ahh! Megszólalt a fideszszopó gép!
Helytelen vélemény! A koalícióról köztudott hogy az egy összefosás. A fos pedig nem fogható hurokkal, az az árnyékszék(kormány)be/ba ürítendő! 😛
https://uploads.disquscdn.com/images/005a16885b6e67f265ba3ba84b246e62899824beb5161c644d27b0b56c656eae.jpg?w=800&h=474
A városház téren az írószer boltnál már hónapok óta hiányzik egy lámpaoszlop és még rosszabbul is néz ki. Az eddig nem tűnt fel senkinek?
Ez valami élőlény?