Szívemből kívánom, hogy gázolják halXXXXXXX az anyját annak a barom patkánynak, aki lefújta
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Szívemből kívánom, hogy gázolják halXXXXXXX az anyját annak a barom patkánynak, aki lefújta
5 Responses
A „szöveg és fotó” nap, mint nap
a szivárványos moslékos kocsmapolitizálás árukapcsolása,
Na, megszólalt a főbiciglis.
Mi van, kezd kimenni belőled a kisüsti?
Akinek négy helyett két kerékkel kevesebb van , abból lesz az ótvar szarkeverő,hottentotta kerékpáros Miskolcon.
A nép válasza. Lehet, hogy ezután naponta lefújják?