Miskolc. “ÉN MONDOM MEG MI LESZ ” ATTITŰD VEZÉRLI ŐKET, NEM AZ ATOMFIZIKA . . .

B.L. HÜLYESÉGET BESZÉL. (Badány Lajos a szerk.)
AZ ELKÖVETŐKET FŐLEG ERŐSZAKOS BŰNCSELEKMÉNYEKNÉL – HA EGYÁLTALÁN TUDTÁK, HOGY A BTK MIRE MILYEN BÜNTETÉSI TÉTELT RENDEL EGYES CSELEKMÉNYEKHEZ – NEM IGAZÁN ÉRDEKLI A BÜNTETÉS MÉRTÉKE AZ ELKÖVETÉSKOR , EGYSZERŰEN CSAK A BENNÜK KIFEJLŐDÖTT “MEGSZERZEM BÁRMI ÁRON ” VAGY “ÉN MONDOM MEG MI LESZ ” ATTITŰD VEZÉRLI ŐKET, NEM AZ ATOMFIZIKA . . .

3 Responses

  1. a leszakadt zsidótörzs csak 600 éve érkezett

    „Ha már ezt a kis csapatot említed – bár messze nem csak ők ilyenek, van fehér is ebben a kategórában szép számmal – kismillió olyan cigány van, akik igenis be tudtak illeszkedni és értékes, megbecsült tagjai a társadalomnak. Őket valahogy nem éri az előítélet, ők tudnak tanulni, becsületesen dolgozni, és nem lopják el a BKV-n a pénztárcádat. És eszedbe sem jutna róluk ez. A dolog másik oldala, hogy jó pár kisebbség van kis hazánkban akiket épp lehetne utálni, mert az országukkal nem vagyunk túl jóban – Pl. román, szlovák kisebbség. És a fene se bántja őket. Vannak optikailag és kulturális téren sokkal inkább különböző kisebbségeink is – lásd Pl. a kínaiak. És valahogy ők is kiválóan boldogulnak. Ez a fránya társadalom csak a cigányokat utálja. Ráadásul nem csak ez – szerte Európában kb. minden országban ez a kisebbség kb. hasonlóan él. Szóval, ez picit bonyolultabb mint a „fagyi” kérdés.”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű