Miskolc. Az Új-Delhi tér közelében. Küldjél

9 Responses

      1. Így bebasztál Pali komcsi buliján, hogy ott is engem látsz, ahol az elvtársaid vannak?

        7
        6
  1. Ez nem a Nádassy? Miután megtudta hogy a Nagy László kör facebook csoport admin jelszavát elhagyta

  2. Háttérben meg a gyönyörű bugyikék iskola,ahol anno jákob „tanította” a purgyét!
    ?

    2
    3
  3. Sajnos egyre több ilyet lehet látni. Már nem csak az Új Delhi téren de a széchenyin sétálón is a főutcán is hajnalban bulik után. A munkanélküli fiatalok nem tudják mivel tölteni az időt nincs elfoglaltságuk és így semmittevésükbe alkoholhoz, kábszerhez nyúlnak és kinyúlnak tőle, összehányva mindent egyszerűen gusztustalan. Egyre több ilyen fetrengő ember, meg önkívületi magánkívüli, zavarodott, zavart óbégató ember este hajnalba bulik után főutcán nem vonulnak hanem vonaglanak magukon kívüli állapotban. Mi lesz veled Magyarország? Diákok se akarnak már tanulni inkább tüntetni mennek, vagy isznak vagy bekábszereznek betépnek sajnos. Jövőtlen Magyarország.

    4
    2
  4. Züllödt, részeges, kábszeres, munkanélküli fiatalok Miskolc városba. Pali hazahozta a külföldön dolgozó fiatalokat? DE minek? Inkább ne tette volna. 🙁 Ez lesz ha egyre több az ember a mindenféle gyütt ment idegen betép nem bír magával. 🙁

    2
    4

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű