Hová viszi azt a kályhát, a tető nélküli házba…? Intézzen nekik lakást, fészekrakók ki – fészekrakók vissza… Hajrá sokszínű, sokoldalú városvezetés! Válasz
5 Responses
Egyre gyengébb és gyengébb.
régen? most is szar
De régen nem „politikusként”, hanem úgynevezett „humoristaként” volt szar. De nagyon. 🙂
Hová viszi azt a kályhát, a tető nélküli házba…?
Intézzen nekik lakást, fészekrakók ki – fészekrakók vissza…
Hajrá sokszínű, sokoldalú városvezetés!
rocker = utolsó mocskos fattyú, hazaáruló. Rögtönítélő bíróság elé állítani!