Bevezetik a vásárhelyi földadót, ami ellen a gazdák, és még Lázár János is szót emelt

​Hektáronként tízezer forintos adót kell fizetniük januártól a négy hektárnál nagyobb földterületek tulajdonosainak Hódmezővásárhelyen. A Márki-Zay Péter polgármester által előterjesztett és a városi közgyűlés által megszavazott rendelettel növelnék az önkormányzat bevételét. Az új, helyi adónemet országosra duzzadt tiltakozás fogadta, a gazdák petíciót indítottak, Lázár János pedig egyenesen kuláküldözésnek nevezte a bevezetését.https://telex.hu/belfold/2022/12/24/hodmezovasarhely-foldado-gazdak-marki-zay-peter

Egy válasz

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű