Az én gyerekem is szerepel benne.Csak éppen arról felejtettek el tájékoztatni bennünket – és csak most szembesültünk vele- , hogy Csöbör fog ezzel kampányolni.Semmi ilyesmihez nem járultunk hozzá.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Az én gyerekem is szerepel benne.Csak éppen arról felejtettek el tájékoztatni bennünket – és csak most szembesültünk vele- , hogy Csöbör fog ezzel kampányolni.Semmi ilyesmihez nem járultunk hozzá.