Miskolc. Diósgyőrben a levegő botrányos

5 Responses

    1. Inkább a rezsicsökkentés csökkentésére fogjuk. Köszönjük rubelorbán, köszönjük rubelfidesz!

  1. Hol van ilyenkor zsuzsika? Biztos komposztál azért nem veszi észre hogy életveszélyes a levegő minősége.

    1. Mert a kormányhivatal már ezt a feladatot sem képes ellátni?Nem vált be az ispánság?

  2. Nincs pénze a cigányoknak fára. Vagyis van, de inkább elköltik kajára. Haribo, chips, oldalas. Inkább tüzelnek kínai papuccsal.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű