Fotó: Zalatnay Cini

Kiderült, hogy Kossuth-díjra jelölték a hamarosan 75 éves előadót. Gelencsér Tímea interjúztatta, aki gratulált a jelöléshez.

Cini annyit mondott, nagyon hálás a jelölésért. „December 14-én leszek 75, és az én generációmban már az összes kollégám megkapta. Én nem vagyok irigy, nem arról van szó, de letettem annyit a magyar zenéért 16 éves koromtól, hogy ezt megkaphatom. Nagyon örülök neki” – árulta el az énekesnő.