Egy kábé 20 milliós VW luxus kisbusszal furikázik Miskolc polgármestere Veres Pál,  miközben egyre másra zárják be az intézményeket és eresztik szélnek a zembereket

Egy kábé 20 milliós VW luxus kisbusszal furikázik miskolc polgármestere Veres Pál,  miközben egyre másra zárják be az intézményeket és eresztik szélnek a zembereket. Megkérdeztük a Távhőt, hogy mi ebben nekik a biznisz, de erre nem válaszoltak, viszont elküldték a  adatokat.  További részletek az eszakhirnok.com facebook oldalán.

7 Responses

  1. Ezek szerint ha Miskolc polgármestere nem ül be a húszmilliós VW-ba (Volkswagen = Népautó), minden kisimul, a Dollár és Euro árfolyama sunyin elkezd kúszni lefelé (szégyenében), a regnáns homlokok ráncai felöltik a rónák triplex síkságának megfelelő videotátumát, és már senki sem fog mélázni azon, hogy a esetleg még magasabb árú autókba még magasabb (önjelölt) magasságok telepednek, ami persze teljesen egyértelműleg indokolt. Hajrá Fradi (azzal a 4 magyarral)!
    Ne igyak többet!

    7
    1
  2. Kijön a két különrepülő árából?

    „Orbán Viktor és Szijjártó Péter külön-külön utaztak Berlinbe. Erről maga a külgazdasági és külügyminiszter számolt be hétfőn hivatalos közösségi oldalán.

    Miniszterelnök úr már Berlinben, csatlakozó járat most indul

    posztolta a repülőtérről Szijjártó Péter, aki hamarosan tehát csatlakozik a kormányfőhöz, aki Berlinben tárgyal.”

    6
    1
  3. A szerdai kormányülésen az a döntés született, hogy mivel a hálózat ennyi energiát már nem tud felvenni, a még elő nem jegyzett napelemek esetében felfüggesztik a betáplálási kötelezettséget mind a háztartások, mind a vállalkozások esetében. Aki tehát napelemet telepítene a jövőben, annak nem lesz szüksége a szolgáltató engedélyére. A lakossági felhasználók számára viszont ez a döntés lassítani fogja a megtérülést, mivel így a megtermelt energiát azonnal fel kell használniuk, ellenkező esetben akkumulátorokra lesz szükségük.

  4. Azt sem gondoltam, hogy Miskolc két rivális gimnáziuma bármikor összefogna, de péntek délután négykor a Földes és a Herman között élőlánc lesz.

    4
    1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek