Kitünő rendezvény, gyenge marketing. Kassa-Miskolc ultramaratoni futóverseny

Bódis Tamás ért célba elsőként a 4. Kassa-Miskolc ultramaratoni futóversenyen, amelyet szombaton rendeztek meg a két város között. A 115 kilométeres távnak az egyéni indulók reggel 6 órakor vágtak neki Kassáról, a Dóm mellől, 27 sportember közül elsőként Bódis Tamás ért be a miskolci célba, a Városház térre.

A verseny útvonala, a pálya vezetése remek, nem is tudom miért nem fedezték még fel a hosszútáv-futás kedvelői ezt a helyszínt, ez a verseny népesebb mezőnyt érdemelne. Az biztos, hogy amilyen fórumon csak lehet, én propagálni fogom ezt a megméretést. Ugyanis a szervezés, a rendezés kitűnő volt, a pályazárások, a frissítő állomások, frissítési lehetőségek mind rendben, a helyükön voltak, tényleg csak a futásra kellett koncentrálni-nyilatkozta a boon.hu-nak a „futógép”