Polgármester úr! Miért ilyen öreg a feleségem? Jöjjön már ki, nézze meg! A nap…

Polgármester úr! Miért ilyen öreg a feleségem? Jöjjön már ki, nézze meg! Régen nem ilyen volt! Mindenkit rúgjon ki, maga mag mondjon le. Most ezzel a vén csúfsággal éljek tovább?!

22 Responses

  1. Kósa Lajos nem azért beszél néha hülyeségeket, mert hülye, hanem azért, hogy fokozza a káoszt.

    3
    2
    1. “Ha az asztalon lévő káosz a fejben lévő káoszra utal, akkor mit jelent az üres asztal?” – tette fel a kérdést Albert Einstein ??

      DK, Dobrev Klára, Koalíció , 6 párt, 6 párt bedarálva, üres az ellenzéki kerekasztal
      Debil Kretén, DK, DK a múlt pártja, DK a jövő pártja, Demokrácia kidobva.

      Na, ugye!

      1
      2
      1. A káosz már dúl abban az ostoba fejedben. de miért reklámozod?
        Hát persze! hülyének lenni nem olcsó!

        2
        1
  2. Népkerti rekortán: nem ártana a kezdet kezdetén néhány parkőr akik felügyelnének a rendre. Már most utcai cipőben sétálnak rajta.

      1. az MÖÖ-ből megy majd; Miskolci Önkormányzati Önkéntes-adó.

        Triplán kell beszedni a szemétszállítást

        1./ alanyi : Álmodikanyomor út 2 per á, Hufnágel István
        2./ családi : Álmodikanyomor út 2 per á, Hufnágel István családfő
        3./ céges : Álmodikanyomor út 2 per á, Hufnágel István cégvezető

        1
        1
    1. Rekordszám a népkerti rekortán.

      Ez Miskolc. Fölé kell építeni az ITC-t, akkor védve lesz.

  3. Schmidt Mária visszavezetné az általános hadkötelezettséget, ami a magyar nőkre is vonatkozna
    BLIKK.HU
    Schmidt Mária visszavezetné az általános hadkötelezettséget, ami a magyar nőkre is vonatkozna
    A Nemzeti Együttműködés Rendszerének egyik fő ideológusa az orosz-ukrán háború kapcsán írt véleménycikket, melyben nemzeti konzultációval döntené el az általános hadkötelezettség újbóli bevezetését Magyarországon.

    1
    4
    1. Österreichs Bundesheer

      „Az Osztrák hadsereg néhány összefoglaló adata:

      Katonai költségvetés: 3,209 milliárd USD a GDP 0,8%-ka 2012-ben.
      Teljes személyi állomány: 26 000 fő
      Tartalék: 27 000 fő (kiképzett)
      Sorozás, toborzás rendje: behívás alapján.???
      Szolgálati idő: 6 hónap
      Rendelkezésre álló, mozgósítható létszám: 1,9 millió fő, amelyből 1,6 millió alkalmas harci szolgálatra.”

    2. Ha nekem lenne annyi összeharácsolt milliárdom, én is a nép vérével védettném meg.

    3. Hadkötelezettség volt, van, lesz. Minden Állam védi önmagát. Nem kell bevezetni.
      jön az „árvíz,” oszt mégy a „gát”-ra.

    4. Az EU-ban LIBA bocs LIBE sorkötelezettség

      „Férfinak szülni kötelesség, transzlánynak szülni dicsőség”

    5. „”Van egyáltalán olyan ország Izraelen kívül, ahol a nőknek is kötelező a katonaság ?”
      Tudomásom szerint Izraelben sincs általános női hadviselési kötelezettség. Egy bizonyos mértékű alap-kiképzés létezik a lányok számára is, de még ez sem tekinthető általánosnak. Egyfelől, már azért sem tekinthető általánosnak, mert az izraeli hadseregben nyilván nem képeznek ki még állampolgársággal rendelkező palesztin nemzetiségűeket. Emellett van például egy egész csomó olyan Zsidó hitű állam-polgár (bizonyos ortodox hitközösségek tagjai, és rengetegen élnek ott), aki nemhogy katonai szolgálat teljesítésére, de még a leg-elemibb közösségi munkák elvégzésére sem kötelezhetők. És természetesen teljes mértékben ez alapján léteznek, azaz nem is dolgoznak, és az államtól kapott rendszeres anyagi juttatásból, járadékból élnek. Furcsa, faramuci helyzet is az egyebekben, hogy Izraiel állam óriási pénzt összeget költ ilyen célra és ezzel olyanokat támogat, akik magának Izrael államnak a puszta létét – lét-jogosultságát sem ismerik el törvényesnek (számukra csak akkor jöhet el a Földre legális módos Izrael állama, amikor a Messiás eljön. És a hitük szerint ez még nem – egyelőre – történt meg.

      Másfelől, ha felmennél a Youtube-ra, rengeteg olyan országot találhatsz, amelyikben nagyon is jelentős számban teljesítenek nők sorozott katonai szolgálatot. Köztük Ezrópában is, például a környezetünkben Romániában, Csehországban, Lengyelországban, Németországban, Angliában, no meg éppen az Orosz Föderációban és persze Ukrajnában is, de arab országokban, Indiában, Kínában és mindkét Koreában is, valamint jelentős létszámban szolgálnak nők az Egyesült államok hadseregében, sőt több dél – Amerikai állam és afrikai állam hadseregében is. És a felsoroltak mindegyikéban rendfokozat – nélküli, de tisztesi, tiszthelyettesi, tiszti sőt táborniko rend/rangfokozatban és beosztásokban is. Szóval ez már ki val, ki lett találva.”

  4. Szólj a fészekirigy verebeknek is. Unokatestvérek. A veréb az proli fecske. Nem világlátott, de kell a másé.

    1. És a fidesz kitől lop???? Téged és a hozzád hasonló söpredéket milyen pénzből fizetik? Mielőtt másokat mocskolsz, szállj már magadba, tetű!

      1. El kell lopni a szavak jelentését. Ősi bolsi trükk.

        „Milyen pszichés állapotban lehetnek azok, akik a fenti történetet vallási fanatizmussal, illetve marxista hevülettel mélyen hiszik! Mennyi RTL-t kell ehhez nézni?
        MERT EZ A LOPÁS KLASSZIKUS BÜNTETŐJOGI, NÉPI ÉS MINDENFÉLE ÉRTELMEZÉSE!
        (Na jó, talán rablásé a falbontás miatt, de ebbe most ne menjünk bele)
        Amire ők (szerencsétlen hülyék) gondolnak, (pl. Mészáros állami megbízásokat nyer) azt sajnos nem lopásnak nevezik. Miért gondolja azt minden hibbant, hogy a Fideszben tök hülyék vannak és baloldali politikusokat és holdudvarukba tartozó vállalkozókat kellene helyzetbe hozniuk? Most komolyan, Gyurcsánynak, vagy bandájának kellene nyerni minden kiírást? Bár még így is sok vörös báró nyer tendereket, de az RTL-paták szerint az összes tendert vörös báróknak kellene nyerni. Ne jöjjön senki azzal a süket dumával, hogy vannak független vállalkozók, mert olyat még a világ nem látott, 5 perc beszélgetés alapján meg lehet mondani ki melyik oldalra „húz”! Fletó is valahogy megduplázta a vagyonát az elmúlt 10 évben, ebben a fene nagy diktatúrában.
        Én még soha nem hallottam arról, hogy Mészáros felvette a pénzt, aztán elszaladt vele (azaz ellopta), vagy falbontás módszerével betört valahova, tudtommal a vállalt munkát elvégezte, az alvállalkozókat meg kifizette és a nyereséget is itthon fekteti be.”

        1. Ja. A céged adóiból. Milyen megnyugtató, hogy már a Fonoda utcai „cég” is adózik. Áfát írsz a számlára? A szopás alanyi mentes?

          1. Ezt beszéld meg Katival, Kingával, meg a fejlesztési alpolgi Badánnyal.

            „A tárcánál egyébként is tradíció, hogy nem tekintik hátrányos helyzetűnek a prostituáltakat. A miniszterasszonyok,

            Lévai Katalin és Göncz Kinga

            , nem tudják, hogy nem nekik kell hozzájárulniuk a prostitúció legalizálásához, hiszen az már korábban, 1999-ben megtörtént.

            Találkozott személyesen valamelyikükkel

            – Mind a kettővel.

            Akkor ezt elmondta nekik is.

            – Lévai Katalin egy évig volt miniszter, ez alatt a prostituáltak egyesületének nyolc levelére nem válaszolt, amikor odamentünk demonstrálni, kidobott minket az irodából. Göncz Kingának egy hónapja olvastam az újságban a nyilatkozatát, mely szerint nem járul hozzá a prostitúció legalizálásához…

            A honlapjukon is olvasható hogy feladatuknak tekintik a társadalomba való visszailleszkedés segítését. Miért kell visszailleszkedni hiszen ez is egy választott szakma miért kellene mást csinálni

            – Mondok egy példát. Az egyesület egyik vezetőségi tagja egy harmincöt éves hölgy. Külker főiskolát végzett, van két nyelvvizsgája, és nyolc éve prostituált. Szeretné abbahagyni – de ennyi idő alatt sokat változott a világ, nem tud munkát találni.

            Hiába ír önéletrajzot, jár állásinterjúkra, szakmai gyakorlata, tapasztalata nincs

            . Megkerestünk szakembereket, fejvadászokat, ők sem tudtak segíteni, tanácsot adni. Most nyertünk egy oktatási pályázatot, amelybe felvettük. Az itt eltöltött másfél évet be tudja majd írni az önéletrajzába. És ez csak egy példa a visszailleszkedés nehézségére.”

        2. Ja már megint a te „cégeid” meg az „adóid”. Azért mert felraktak egy szlovák rendszámot a kocsidra máris bajerzsoltinak képzeled magad putyinszolga? :):):)

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű