Durcáskodik Veres Pál. Nem mondja meg, mennyiért repült Dubaiba

A polgármester és a baloldali képviselők átláthatóságot és tiszta
viszonyokat ígértek.
Ennek jegyében szerettük volna megismerni, hogy ki fizette
a városvezetés dubaji kirándulását, és milyen eredményekkel járt a kiruccanás, de
tények helyett a már megszokott módon
ismét csak zavart hallgatás és halogatás
volt a válasz. Ugyanakkor megtudhattuk
azt, hogy a Velünk a Város képviselői és
polgármester úr semmi kivetnivalót nem
találnak abban, ha egy baloldali képviselő jóval a piaci árak alatt vásárolhat lakást
az önkormányzattól, hiszen ez szerintük
természetes. A zárszámadás adatai azonban egyértelműek: a korábbi városvezetés
által elindított fejlesztésekkel való dicsekvés mellet az egy helyben toporgás jellemzi
ma Miskolcot. A fejlődésnek nyomát sem
látni, a vádaskodás és a múltra mutogatás
közben a város fejlesztéséről változatlanul
csak nagyívű beszédek és ötletek hangzanak el tényleges és látható eredmények
nélkül, melyet a miskolciak már nagyon
unnak.

NAGY ÁKOS,
FIDESZ-FRAKCIÓVEZETŐ

6 Responses

  1. Tőletek tanulták, kedves fidesznyikek, már ők is épp olyan trógerok, mint ti

    10
    2
    1. Megválasztotta az összefosás, most ott is téged képvisel, tehát kusssss! 😉 😛

    2. „Ha fel akarsz bosszantani egy konzervatívot, hazudj neki!
      Ha fel akarsz bosszantani egy liberálist, mondd meg az igazat!”

      Nagyon igaz

  2. Továbbá azt sem tudjuk, a delegációban hányan voltak képesek idegen nyelven tárgyalni. Mondjuk angolul.

    6
    1
  3. Valszeg lánykereskedelemről van szó. Abban jók vagyunk. Kis befektetés, nagy lóvé.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű