
Pénteken még 83,8 rubel volt egy dollár, innen ugrott 153 rubelre. A súlyos nyugati szankciók hatására elszabadult az árfolyam. Néhány óra múlva nyitnak az orosz bankok, kiderül, hogy mekkora a pánik.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye

Pénteken még 83,8 rubel volt egy dollár, innen ugrott 153 rubelre. A súlyos nyugati szankciók hatására elszabadult az árfolyam. Néhány óra múlva nyitnak az orosz bankok, kiderül, hogy mekkora a pánik.