Egy miskolci férfi elrabolta, majd 12 napig tartotta fogva és többször megerőszakolta a terhes exbarátnőjét

Szexuális erőszak és személyi szabadság megsértése megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást a Miskolci Rendőrkapitányság egy 23 éves helyi férfival szemben – számolt be a police.hu.

A férfi január 2-án Miskolcon a nyílt utcán találkozott a volt barátnőjével, akivel szeretett volna újból kapcsolatot kialakítani. Mivel a terhes nő ebbe nem egyezett bele, ezért a férfi erőszakot alkalmazva a lakására vitte őt.

A férfi az ingatlanában több alkalommal bántalmazta és megerőszakolta a nőt, ezek után pedig bezárta, és fogva tartotta egészen január 14-ig, amikor sikerült az áldozatnak megszöknie.

A rendőrök január 18-án a délutáni órákban elfogták a férfit, előállították, gyanúsítottként kihallgatták, majd őrizetbe vették.

Van segítség! Ha szexuális erőszakot, bántalmazást követtek el önnel szemben, vagy zaklatták, hívja a NANE Egyesület bántalmazott nőknek szóló segélyvonalát a 06-80-505-101-ös telefonszámon. Az anonim módon, ingyenesen hívható szám hétfő, kedd, csütörtök és péntek este 18 és 22 óra között, valamint szerdán 12 és 14 óra között elérhető.

Egy válasz

  1. Nem egy miskolci férfi, hanem egy tetves cixxxx ! Az ilyen állat nem nevezhető férfinek, de miskolcinak sem, kikérem magamnak.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű