Miskolc. Szeleta Park. Szinay Attila ma, meg négy évvel ezelőtt is lerakta az alapkövet

2017

15 Responses

  1. Sietni kell, mert többször már nem rakhatják le. Nyilván építeni most sem akarnak, de a pár milliárdból valamennyit csak fel fognak markolni a vesztes választásig .Mint ahogy bizonyára már az előző alapkövezéstől napjainkig is „merültek fel” költségek. Ez egy igazi NEReményjáték !

    11
  2. Azt mindenki tudja, hogy az építőiparban elszálltak az árak. Az eredeti pénz nem volt elég de most hozzátettek, így indulhat a munka. Mi olyan bonyolult ezen? Tipikus kényelmes fotelhuszár nyávogás: Végre megépül de öröm helyett inkább fanyalognak.

    1. „Végre megépül” helyett szerintem „Végre talán tényleg nekifognak”ot kellett volna írnod…

    2. Ahhoz képest, hogy már az első nekifutásnál is nagyjából kétszeresen lehetett túlárazva, most ehhez képest háromszorosára nőtt a vállalási ár (300 %) ?
      Négy éve mire tették le az alapkövet, ha nem volt meg a pénz ?Mire volt a nagy beharangozás ? Aztán meg tavaly röppent fel a hír, hogy nincsen akadálya a kivitelezésnek, csak még kell fél milliárd. És mit ad Isten, LETT ! Forráshiányos egy projekt, de már van kivitelező ?
      Ugyan pajtikám ! Lehet, hogy körön belül hülyének kell lennetek , de innen kívülről pontosan látjuk, hogy a király meztelen, aki meg pénzt lop, az tolvaj.

      1. Jakab Péter a közgazdasági Nobel-díj várományosa tudja így számolni a Mészáros pályázatait ; a 60 milliárdos pályázatból, 60 milliárd a haszon, költségek nulla, egy perc 1 milliárd, logisztika sem kell.

  3. Ahhoz képest, hogy már az első nekifutásnál is nagyjából kétszeresen lehetett túlárazva, most ehhez képest háromszorosára nőtt a vállalási ár (300 %) ?
    Négy éve mire tették le az alapkövet, ha nem volt meg a pénz ?Mire volt a nagy beharangozás ? Aztán meg tavaly röppent fel a hír, hogy nincsen akadálya a kivitelezésnek, csak még kell fél milliárd. És mit ad Isten, LETT ! Forráshiányos egy projekt, de már van kivitelező ?
    Ugyan pajtikám ! Lehet, hogy körön belül hülyének kell lennetek , de innen kívülről pontosan látjuk, hogy a király meztelen, aki meg pénzt lop, az tolvaj.

  4. Ez a kormányzat kétszer lerakja az alapkövet és egyszer felépíti a Herman Ottó Emlékparkot.
    A baloldali kormányok nem raknak le alapkövet, nem építenek semmit csak rombolnak, és még arra is vigyázni kell nehogy a már lerakott alapkövet ellopják.

    1. Várjál már ezzel az optimizmusoddal! Még csak az alapkövet raktátok le. Lesz itt még harmadik nekifutás is.

    2. Bocs, de eddig csak annyit láttunk, hogy kétszer lerakták az alapkövet, és nullaszor építették fel az emlékparkot. Majd ha ez a nulla eggyé változik, akkor gyere ide, és verd a melled büszkén kápókám!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű