Az emberiség felett még mindig tort ül Magyarország a zsidósággal együtt, amelyik megtorolta a nemi gyalázatát is, melyet a fasiszta pók hajtott végre, szétlyuggatva a Tatárdombon mindent ripityára, még a hóban is lyukak sorakoztak egymás után. Ha így támadnak, felmerül a kérdés, hogy alkalmasak-e együttélésre bármelyik időben semmiről sem tudó emberekkel? Az embereknek és a boltosoknak van holocaustjuk, ugyanis őket ölték meg közösen. Elég volt a hazugságokból. Levetkőztették az embereket, kiráulták őket, lakásaikban támadták meg őket, mert folyamatosan apokalipszist hajtanak végre a tisztességes emberek ellen, értelmiség legyőzéssel együtt.
4 Responses
Az emberiség felett még mindig tort ül Magyarország a zsidósággal együtt, amelyik megtorolta a nemi gyalázatát is, melyet a fasiszta pók hajtott végre, szétlyuggatva a Tatárdombon mindent ripityára, még a hóban is lyukak sorakoztak egymás után. Ha így támadnak, felmerül a kérdés, hogy alkalmasak-e együttélésre bármelyik időben semmiről sem tudó emberekkel? Az embereknek és a boltosoknak van holocaustjuk, ugyanis őket ölték meg közösen. Elég volt a hazugságokból. Levetkőztették az embereket, kiráulták őket, lakásaikban támadták meg őket, mert folyamatosan apokalipszist hajtanak végre a tisztességes emberek ellen, értelmiség legyőzéssel együtt.
Ki ez a nő?
Nem tudom, talán Bundás Andi bundájára vár.
Az ismétlődő kommenteket csuklás nélkül töröljük.
Akkor ezekkel a lejárt minőségű cikkekkel mit tegyünk?