De az is lehet, hogy maga Semjén Zsolt lőtte ki egy helikopterről!
Megyek is gyorsan megnézem, fenn van-e már a pózolós szelfi a facsén..
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
De az is lehet, hogy maga Semjén Zsolt lőtte ki egy helikopterről!
Megyek is gyorsan megnézem, fenn van-e már a pózolós szelfi a facsén..