| : „Most nem lőfegyverük van, hanem Facebookjuk.” Nekik. Mondja az ember, aki többet költött Facebookra, többet szerepel rajta, mint a teljes magyar politikai élet valaha, aki Facebook-emojikkal, Facebook-tipográfiával indít homofób népszavazási kampányt, reggeltől esti Facebook-videózik, Facebook-posztolnak neki szorgos facebookolók a Facebook-biztos Facebook-osztályán. |

Egy válasz
Viki fosk. Megértem. Érzi, hogy nincs tovább. Vergődik, uszít, rúg, harap, csíp, hátha mégse.
De, hidd el csúthy, vége!