„Most nem lőfegyverük van, hanem Facebookjuk.” Nekik. Mondja az ember, aki többet költött Facebookra… A nap kommentje

: „Most nem lőfegyverük van, hanem Facebookjuk.” Nekik. Mondja az ember, aki többet költött Facebookra, többet szerepel rajta, mint a teljes magyar politikai élet valaha, aki Facebook-emojikkal, Facebook-tipográfiával indít homofób népszavazási kampányt, reggeltől esti Facebook-videózik, Facebook-posztolnak neki szorgos facebookolók a Facebook-biztos Facebook-osztályán.

Egy válasz

  1. Viki fosk. Megértem. Érzi, hogy nincs tovább. Vergődik, uszít, rúg, harap, csíp, hátha mégse.
    De, hidd el csúthy, vége!

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű