Kötelező. Mióta megvette neki fél bazmegyét…

Egy válasz

  1. A narancsok vásárolták fel Borsod megyét, miután kirárultak mindent, sőt ők terjeszkednek Kassáig is, minden népével az ország egykori támadóinak, hogy világ ura monarchiáját hozzák létre, a vízöntő korában tudományos-technikai vívmányokkal, gyalázatos, utolsó magyar, árja halálát kakasfrizurásokkal ünneplő teljes világával a sorozatokban vonulóknak, reformátusaival együtt kakasdiadémmal Illéséknek. Orbán lánya istennőnek képzeli magát, legalábbis én így olvastam, bár sosem lehet tudni, mert a sajtó sajnos nem emberséget és igazságot képvisel, hanem saját kitartását latorságból. Tisztelet a kivételnek.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű