Ha ez a csanyiki injekciógyárban történik, akkor már bevonult volna Magyarországra az ensz békefenntartó hadsereg. A nap kommentje

Nem volt a világnak egyetlen országa sem, amelyik felelőségre vonta volna Kínát és az USA-t, hogy mit is szabadítottak ránk a vuhani laborból. Bezzeg, ha ez a csanyiki injekciógyárban történik, akkor már bevonult volna Magyarországra az ensz békefenntartó hadsereg, és az eu átvette volna a kormányzást. De Kínával nem mer senki packázni. Gyávák, és megalkuvók!!! Az eu-nak nevezett gittegylet nyakig van a multik seggében, csak az ő pénzük számít, Európa polgárainak az élete számukra semmit sem ér. Különben már rég összerúgták volna a port Kínával, az USA-val, és a “denevér” kísérleteket finanszírozó alapítvány(ok) tulajdonosaival.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű