Jól megrépázták a magyarokat Londonban

http://

Gumibotokkal ütötték az angol rendőrök a magyar szektor balhés szurkolóit.

A Magyarország–Anglia összecsapás ezúttal nem csak Puskás Ferencék legendás 6:3-as győzelme miatt számít pikánsnak, hanem azért is, mert a magyar szurkolók a két csapat szeptemberi összecsapásán sörös poharakkal dobálták és rasszista kiabálásokkal illették az angol játékosokat.Úgy tűnik, a két válogatott második összecsapása sem zajlott le incidens nélkül, a magyar vendégszurkolók ugyanis a stadionon belül csaptak össze a helyi rendőrökkel, akik gumibotjaikkal igyekeztek rendet tenni a szektorban.

5 Responses

  1. Tényleg „megrépázták”.
    Aztán menekültek a rendőrök!?
    Amúgy nem tudom milyen „újságíró” ad ilyen címet egy hírnek,ráadásul fogalma sincs a történtekről!?
    Egy biztos,hogy élvezi,ha magyarokat gyalázhat!
    Szégyelld magad!

    2
    4
  2. Példás büntetés kell ezeknek a futball szurkolóknak mondott barmoknak, akik rendre megtépázzák a magyarok jó hírnevét! Ha még van ilyen.

    2
    1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű