Gumibotokkal ütötték az angol rendőrök a magyar szektor balhés szurkolóit.
A Magyarország–Anglia összecsapás ezúttal nem csak Puskás Ferencék legendás 6:3-as győzelme miatt számít pikánsnak, hanem azért is, mert a magyar szurkolók a két csapat szeptemberi összecsapásán sörös poharakkal dobálták és rasszista kiabálásokkal illették az angol játékosokat.Úgy tűnik, a két válogatott második összecsapása sem zajlott le incidens nélkül, a magyar vendégszurkolók ugyanis a stadionon belül csaptak össze a helyi rendőrökkel, akik gumibotjaikkal igyekeztek rendet tenni a szektorban.
5 Responses
Tényleg „megrépázták”.
Aztán menekültek a rendőrök!?
Amúgy nem tudom milyen „újságíró” ad ilyen címet egy hírnek,ráadásul fogalma sincs a történtekről!?
Egy biztos,hogy élvezi,ha magyarokat gyalázhat!
Szégyelld magad!
5 Responses
Tényleg „megrépázták”.
Aztán menekültek a rendőrök!?
Amúgy nem tudom milyen „újságíró” ad ilyen címet egy hírnek,ráadásul fogalma sincs a történtekről!?
Egy biztos,hogy élvezi,ha magyarokat gyalázhat!
Szégyelld magad!
Ezek nem magyarok. Ezek bunkó barmok.
Példás büntetés kell ezeknek a futball szurkolóknak mondott barmoknak, akik rendre megtépázzák a magyarok jó hírnevét! Ha még van ilyen.
hülye vagy!
Ne bántsuk szegényeket, csak egy újabb 2006-ra edzenek.