A kórházban végzett vizsgálatokért pénzt kért és fogadott el, már a böriben rendel

Vesztegetés elfogadásának gyanúja miatt nyomoznak a Zala megyei rendőrök egy helyi orvos ellen – olvasható a rendőrség honlapján.

Az orvos a magánpraxisába tartozó pácienseket telefonos egyeztetés után a helyi állami kórház ultrahangos vizsgálójába rendelte be és fogadta, ahol a kórház alkalmazottjaként, munkaidőben és ügyeleti időben látta el őket. A kórházban végzett vizsgálatokért pénzt kért és fogadott el, így megszegte az egészségügyi jogviszonyával kapcsolatos kötelességét.

A nyomozók gyanúsítottként hallgatták ki, majd őrizetbe vették az orvost.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű