Miskolc. Dízelmotoros áramfejlesztőkkel oldják meg az áramszünetet a Megyeiben

2021. szeptember 25-én, szombaton a transzformátor állomáson előre tervezett nagyjavítási munkálatokat végeznek a megyei kórházban.

Ezen a napon, a hálózati áramszolgáltatás – 2021. szeptember 25-én (szombat) – 12.00 órától 18.00 óráig az épületek jelentős részében szünetel.

Az áramszünet ideje alatt dízelmotoros áramfejlesztőkkel az egészségügyi alapellátás biztosításáról az intézmény gondoskodik.

10 Responses

  1. Okoska!
    Majd ha te leszel a műtőben, vagy lélegeztető gépen, kérd előre, hogy bizzák a szélre…

    2
    1
  2. Majd a setétzöldek a biciklijük dinamóját hajtva termelik az áramot
    Kell hozzá még 66 leszbika dörzselektromossága és megvan a műtétje.

      1. Félsz, mi?
        „SzXXXr aktív, ami meleg szlengben a férfi szerepkört jelenti.”

    1. XXXXbika??????
      Te most az Alkotmánybíróság egyik tagjáról beszélsz, jól gondold meg tökfejű barom!

      2
      1
      1. „Tehát ízlelgessük csak: 2021 szeptemberében az ellenzék második legerősebb pártjának elnöke, miniszterelnökjelölt-jelöltje megerőszakolással fenyegetheti meg Magyarország kormányfőjét… És teheti ezt minden következmény nélkül: a parlamenti őrség nem viszi ki a teremből, nem lép oda hozzá senki, hogy számonkérje a sértést. Nem történik semmi az égvilágon. Furcsa egy diktatúra az ilyen, na.”

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű