Aki ezt a faXXa épületet el akarja bontani, az diliházba való vagy fegyházba !

. Tök mindegy, hogy Veres bólintott vagy sem.
Aki ezt a faXXa épületet el akarja bontani, az diliházba való vagy fegyházba !

4 Responses

  1. Csak mert két X-el írod a neved, nem biztos, hogy vannak legalább alapfokú építészeti ismereteid.

      1. Ki nem …… le az ervini indulatot? Nyugdíjba zavarásával két évet késett a fidesz.
        Eger is csak a Mirkóczki -vetélkedő városa lett.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű