Tisztelt Városgazda! Ha van internet a Győri kapui bázison…

Tisztelt Városgazda!
Bizonyos jelek (ld. a mellékelt fotót) arra utalnak, hogy a megváltozott maszkviselési
szokásokról szóló információ nem jutott el Önökhöz.
Ugyanis július 3-tól NEM KELL MASZKOT VISELNI.
Sehol az országban, kivéve a miskolci piacot.
Legfőbb ideje lenne tájékozódni, ha van internet a Győri kapui bázison, tanulmányozzák
az alábbi kormányzati tájékoztató oldalt:
Felhívnám még becses figyelmüket, hogy ha a negyedik hullám miatt ismét szigorítások
lépnek életbe, hasonló késlekedés súlyosan veszélyezteti a miskolciak egészségét.
egy olvasó

5 Responses

  1. Na ezért nem vesznek komolyan a magyarok semmit, ez ugyanaz pepitában, mint az útépítés befejezése után még hónapokig ott maradó 30-as táblák, stb.

  2. Ja, ugyanez van, ha egy házban megszólal a tűzjelző, senki nem veszi komolyan.
    Van az a mese a farkast kiáltó fiúról, akinek végül már akkor sem hisznek amikor
    igazat mond. Illetékes elvtársak nem voltak gyerekek, vagy nem olvastak nekik
    meséket, vagy nem sikerült levonni a tanulságot?

  3. Ha már tényleg belenéznek a kamerában …. a Kossuth utcáról a Patak utcára nem lehet bekanyarodni. Megállni tilos tábla + KAMERA alatt parkol 2-3 autó, úgy hogy kilógnak a Kossuth utcára.

    1. Az nem városgazda, bár a szellemiség ugyanaz, mint a miőrnél. A munka büdös, ördögtől való, messze ívben elkerülni.

      3
      1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű