Az oltást megtagadó olimpikontól visszakérik a felkészülésére ráfordított pénzt? A nap kommentje

Az oltást megtagadó olimpikontól visszakérik a felkészülésére ráfordított pénzt?

15 Responses

  1. Orbán gagyi kínai vakcinát hozott Magyarországra, egy nagy mutyi volt az egész. Ezt már tudjuk, hiszen Karácsony Gergely bebizonyította. Orbán tehát drágán adta az életünket, hiszen a Sinopharmos idősek negyede teljesen védtelen maradhat a vírussal szemben Orbán kapzsisága miatt.

    Most a másik kommunista férctermék, a Sinovac került tűz alá: egy hongkong-i kutatás szerint sokkal gagyibb, mint a Pfizer oltóanyaga. Olyannyira, hogy az ezzel oltottaknál „alternatív módszerekkel” kell segíteni a védettség kialakulását.
    Tehát nyugodtan kijelenthetjük: nem a kínai kommunisták legjobbja volt az elmúlt időszak. Először kiderült, hogy senki sem akarja a Fudan kémegyetemüket az országban, csak Orbánék. Aztán kiderült, hogy gagyi, ócska bóvlit adtak el Orbánnak, ami lassan több gondot okoz, mint jót.

    Orbánt alaposan átverték, vagyis pont úgy, ahogy egy igazi balekot szokás. Egy pénzéhes tolvajt, aki magyar emberek ezreit-tízezreit-százezreit sem sajnálja feláldozni a martalék reményében.

    11
    1
    1. Orbánra csak rá kell nézni, hogy milyen buta. A kínaiak ezt jól tudták, jól át is baszták mint szart a palánkon.

      11
      1
      1. Hát még a kínaiak.
        Ha, nem Te, még egy nyamvadt szelfi sem jön össze.

        „bemutatta a kínai Csu-zsung Mars-járó által készített első felvételeket a kínai nemzeti űrhivatal egy Pekingben tartott pénteki eseményen. A 360 fokos panorámaképen, amelyet a Mars-járó terepnavigációs kamerája rögzített, mielőtt a rover elhagyta volna a leszálló platformot, az látható, hogy a leszállás helyén egyenletes a talaj. A távolban pedig a Mars horizontja tűnik fel.”

    2. Hazudsz ! Mit is bizonyított Gejgőke ? Ha utána olvasnál nem írnál ekkora marhaságot. Fudan, kémegyetem… ekkora ökröt mint te ! Azt tudod, hogy meg lehet találni, be lehet azonosítani ? Még akkor is , ha VPN-t használsz .

      1. Azonosíts be Ó Mester!
        Bevallom töredelmesen VPN-t használok, mentségemre szóljon, hogy még azért megmaradt néhány jó szokásom, úgymint a főni fiatalkori pipás fotójára recskázom-
        Ha megtaláltál, a kapu nyitva lesz de előtte csengess, hogy a kutyát bezárhassam a garázsba. Érzékeny a szarszagra.

        7
        1
        1. „senki sem akarja a Fudan kémegyetemüket az országban, csak Orbánék.”
          Aki ilyet leír az már beazonosította önmagát.

  2. Az a gáz, hogy a MOB elnökség jogosult egy ilyen döntésre, ráadásul 2 héttel az olimpia előtt.

    2
    4
      1. Nem, nem a MOB hanem mi
        adófizetők fizetjük.
        Ezt a feltételt nem indulás előtt
        hanem mondjuk 2020-ban
        kellet volna közölni a sportolóval.
        De így ….ez aljas eljárás !!!

  3. Harmadik oltás: Merkely Béla most mást állít, mint két hónappal ezelőtt
    Semmiképpen sem jó, ha az ember fél a megfertőződéstől, ezért jó megoldás, ha felvesszük a harmadik oltást, illetve – ha eddig még nem tettük – az oltást, mondta Merkely Béla, a Semmelweis Egyetem rektora, a Vasárnapi Újságnak nyilatkozva. Az orvos nemrégiben még úgy érvelt, hogy nincs szükség a harmadik dózisra.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű