Szombathelyen és Miskolcon a legmagasabb a koronavírus koncentrációja a szennyvízben

De ebben a két városban is csak mérsékelt a szintje, és stagnál.

Az elmúlt héten országos átlagban enyhe csökkenést mutatott a szennyvízben mért koronavírus örökítőanyagának mennyisége, szintje közelít a tavaly nyári értékhez – közölte a koronavirus.gov.hu internetes oldal.

A Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) adatait ismertetve azt írták: a 22 vizsgált minta többségében már nem változott, vagyis alacsony az új koronavírus szennyvízben mért koncentrációja.

Szombathelyen és Miskolcon mérsékelt a koncentráció, emelkedő tendencia azonban az említett két város esetében sem figyelhető meg – írták.

KOronavírus-koncentráció a szennyvízben

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű