Miskolc. Együtt izzadnak, szopják egymás nyálát a súlyzókról. A nap….

Együtt izzadnak, szopják egymás nyálát a súlyzókról.

A fertőzöttségi görbe már 3 hete logaritmikusan emelkedik. De utána 1 hét nem volt elég, hogy reagáljon a kormány, hagyták, hogy agyba-főbe síelgessenek a tömegek összezárva pl. bánkúton. Hagyják az ilyen mellik bélákat hogy üzemeltessék a konditermeket, fodrászatok, minden bolt full gázzal megy. Aztán miért csak 8-ától zárják be az üzleteket? Miért nem lehet azonnal?

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű