Dúró Darálós Dóra: Elég volt a lezárásokból és a kijárási tilalomból!

Nem tetszik a Mi Hazánk Mozgalomnak, hogy az Orbán-kormány a koronavírus-járvány harmadik hullám miatt két hétre bezárja az országot. A párt ezért most tiltakozik ez ellen. Mint azt írják közleményükben, a vírus megjelenése óta ez a legszigorúbb zárás, amit a kormány bejelentett. Dúró Dóra szerint az emberek teljesítőképessége már rég túl van a tőlük elvárható határon.

8 Responses

  1. Kíváncsi lennék,hogy akkor szerinte mi lenne a megoldás!?
    Még Karácsony is egyetértett a döntéssel.

    16
    1
  2. Dóra!

    Állj be egy COVID osztályra dolgozni, majd aztán alkoss véleményt.

    Elődöt üdvözlöm.

    13
    1
    1. Mi a baj ezzel? Legalább a póló legyen kemény, ha már az nem az, ami a fecskében van.

      3
      1
  3. Inkább visszafogottabban kéne nyilatkozni a fidesz kormánynak ebben a bizonytalanságban ha minden bizonytalan és nem egyik napról a másikra bejelenteni a teljes zárást hanem jóval előtte kellett volna, hogy fel lehessen rá készülni nem váratlanul bejelenteni a zárást felkészülés nélkül. Nem tudom de sokunknak van egy olyan érzése kisebbik rossz, hogy a vírus miatt ez a 2021 év is elveszett a 2020 -hoz hasonlóan sőt kérdés egyáltalán valaha vége lesz -e a járványnak vagy kérdésként merülhet fel sokunkban, hogy jön a még több ismeretlen eredetű kártékonyabb, erősebb vírus mutáns és örökké zárások maradnak??? Na ez az amit nem tudni előre ez lenne sajnos a nagyobbik rossz. De egyre jobban látszik ,hogy itt nem, hogy enyhítés nem lesz sajnos hanem egyre nagyobb szigorítás. A vége pedig még nem is látszik. Sokunknak lehet az az érzése a történéseket, folyamatokat nézve, hogy ez a vírus itt marad(hat) és a járvány előtti 2019 előtti „béke szigete” vírusmentes világnak „fújhatunk” sajnos. Mert semmi nem lesz olyan már mint a járvány előtt volt sokan érezhetjük ezt jogos aggodalmunkban látva a bizonytalanságokat egyik nap már majdnem azt hisszük nyitás utána egyik napról a másikra hirtelen megint teljes zár. Kiszámíthatatlan bizonytalan jövő, hogy nem tudjuk mi lesz ez a legrosszabb ami az ember lelki és idegrendszerét is megviseli a nagyfokú bizonytalanság, hogy nem tudni mi lesz máról holnapra egyre elviselhetetlenebb már már kínzó.

    4
    1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű