Nem ezt adtátok ingyenes használatra valami művelődési háznak? Nem itt termeltétek a vesztességet? 3 3 Válasz
Idétlen, nézhetetlen video! Nagyon modern akart lenni, sz..r lett! Pedig lehetett volna jó is, érdekes, érdekfeszítő! Válasz
5 Responses
Ezt a fürdőt baszta el a geci XXXXXXXXXXX meg a XXXXXXXXXXXXXXXX XXXXXXXXXXXXX führere.
Nem ezt adtátok ingyenes használatra valami művelődési háznak? Nem itt termeltétek a vesztességet?
Na mi van cuclibek? Visszasírjátok az aranykort Palibábbal az élen?
Mi van fidesznyik, előbújtál a gazdád s.ggéből károgni?
Idétlen, nézhetetlen video!
Nagyon modern akart lenni, sz..r lett!
Pedig lehetett volna jó is, érdekes, érdekfeszítő!