| Mi vagyunk a harmadik fázis kísérleti nyulai. Ha jó a tesztünk az oroszokat is be fogják oltani. Szoppancs Petya meg mehet hajókázni a Kászpi tengerre a retyerutyával. |
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
| Mi vagyunk a harmadik fázis kísérleti nyulai. Ha jó a tesztünk az oroszokat is be fogják oltani. Szoppancs Petya meg mehet hajókázni a Kászpi tengerre a retyerutyával. |
3 Responses
Kiadták a parancsot a dk-nál,hogy nyomni kell a mantrát!?
https://olkt.net/wp-content/uploads/2020/03/84498242_2766017870177936_2015700835744350208_n.jpg
mintha Magyarország kormánya zsarolná az Ő állampolgárait. Vagy elfogadod az általam ajánlott orosz / kínai vakcinát, amelyeken a miniszterelnök és az ő „baráti köre ” vélhetőleg iszonyatos nagy pénzeket keres, vagy semmit nem kapsz, és megdöglesz. Ez így keresztyény.