Azt is mondhatta volna hogy az összes fideszest szépen lekísérik a Duna partra. Akit meg nem azok majd a szélirányt fogják mutatni.
Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye
Azt is mondhatta volna hogy az összes fideszest szépen lekísérik a Duna partra. Akit meg nem azok majd a szélirányt fogják mutatni.
3 Responses
Nem rossz…
Ugyanazokat, üldöznék ma is!
Nagy hülye vagy az már biztos!