Y híd. A híd témája 20.20-kor indul(t). Egérrel ráhúzhatsz

Online fogadóórát tartott a polgármester

A koronavírus világjárvány miatt érvényben lévő korlátozásokra és védelmi intézkedésekre tekintettel, a miskolciak biztonsága és egészségük védelme érdekében online tartott fogadóórát Veres Pál, Miskolc polgármestere 18-án, csütörtökön. A fogadóóra videofelvétele a fenti címre kattintva megtekinthető, meghallgatható. A híd témája 20.20-kor indul(t). Egérrel ráhúzhatsz.

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek

Népszerű

Népszerű