Skip to content
2021.04.15.
csütörtök, 2021.04.15.
Északhírnök
  Északhírnök

Az információ drága, de hülyének lenni sem olcsó… Helló bazmegye


  • Miskolc
  • Belföld
  • Bulvár
  • Kultúra
  • Gazdaság
  • Külföld
  • Tech-tudomány-kütyü
  • Outdoor
  • Sport
Északhírnök
  • Miskolc
  • Belföld
  • Bulvár
  • Kultúra
  • Gazdaság
  • Külföld
  • Tech-tudomány-kütyü
  • Outdoor
  • Sport

Copyright © 2020. – Északhírnök Minden jog fenntartva!

Északhírnök  »  Bulvár / Miskolc  »   Kósa Debrecenben nem beszélt a debreceni járványhelyzetről, az Opel-gyár mégis kitarthat. Heti atlatszo.hu

 Kósa Debrecenben nem beszélt a debreceni járványhelyzetről, az Opel-gyár mégis kitarthat. Heti atlatszo.hu

2020.11.30. ( 2020.11.30. ) 1 Hozzászólások 1 Views344
Facebook Twitter Linkedin Whatsapp Pinterest Email
  • Átlátszó-blog: Négy hónap alatt 1,4 milliárd forintot költött festményekre az MNB cége
  • Országszerte: A polgármester utcájában is aszfaltoztak a jogsértően felhasznált lakossági csatornapénzből
  • Adatújságírás: Koronavírus híradó: ismét elkezdett nőni az elhunytak száma
  • Átlátszó Erdély: Bejött a parlament a háromszéki honatyáknak
  • Világtérkép: Heti dezinfó – Ukrajna koncentrációs táborba küldi az orosz útlevéllel rendelkezőket
  • Országszerte: A Fidesztől a DK-hoz igazolhat az önkormányzati képviselő, feszült a hangulat Kerepesen
  • Átlátszó-blog: Zöld utat kaphat a rozsdásodó atomerőmű-torzó továbbépítése Ukrajnában
  • Mérték: Választási cenzúra?
  • Átlátszó-blog: Francia exkém: nem emlékszem, hogy találkoztam-e Habony Árpáddal
  • Mérték: A rádiós hírek politikai narratívái a fővárosi és vidéki rádiós piacokon
  • Political Capital: Az Orbán-kormány furcsa elköteleződése az orosz koronavírus-vakcina iránt
  • Országszerte: Pécs új vezetése feljelentést tett hűtlen kezelés miatt a POSZT színházi találkozó kapcsán
  • Átlátszó Erdély: Ezt üzeni a székelyeknek Péter bácsi a Covid-kórház intenzív osztályáról (videó)
  • Dotoho: Túl sokat kérdez és tud az EU-ról és a közéletről a magyar ember Novák Katalin szerint
  • Átlátszó-blog: Nem mondja meg az EMMI, hogy milyen számítás alapján döntöttek a tavaszi kórházkiürítésről
  • Political Capital: Mire számíthat Közép-Kelet-Európa Joe Bidentől?
  • Átlátszó Erdély: Kelemen Hunor a gazdagabb, vagy Lénárd András jobbkeze?
  • Átlátszó-blog: Káosz, információhiány és sok fertőzött van az iskolákban – bejelentőfelületet indított a PDSZ
  • Darvas Béla: Szúnyogügyi őszi tárlat
  • Átlátszó Erdély: Sikersztori Szovátán: vegyesboltból luxuspanziót fejleszt Péter Ferenc családi cége
  • Országszerte: Az érdi sportcég sok száz milliós reklámszerződései miatt nyomoz a rendőrség
  • Átlátszó-blog: Megint kortárs alkotásokat vásárolt az MNB cége
  • Átlátszó-blog: Koronavírusos betegeket gyógyító orvos indít cikksorozatot az Átlátszón
  • Political Capital: Lengyel vidék: hogyan állítsuk meg a lakosság városokba áramlását?
  • Országszerte: Kósa Debrecenben nem beszélt a debreceni járványhelyzetről, az Opel-gyár mégis kitarthat
  • Political Capital: Csehország a mesterséges intelligencia fejlesztésének útján
  • Világtérkép: Cáfolja Orbánt a szlovák külügyminiszter, az EU nem zsarolja menekültekkel a tagállamokat

Oszd meg és uralkodj magadon >>

  • Telegram
  • Print
  • More
  • Tweet
  • WhatsApp
Category Bulvár Miskolc


               

Figyelem! Az alábbi, a cikkhez hozzáfűzött hozzászólások nem az eszakhirnok.com nézeteit tükrözik. Mi a hírt/eseményt közöljük, a kommenteket nem tudjuk befolyásolni - azok az olvasók személyes véleményét tartalmazzák.


Egy hozzászólás

  1. Névtelen
    2020.11.30. - 11:04

    Hát persze, mert Debrecenben van Szentgotthárd. 🤣

    2
    Válasz

Vélemény, hozzászólás? Kilépés a válaszból

Az email címet nem tesszük közzé.

Utolsó kommentek

  • 2021.04.15. at 16:19 on Miskolc. Nem egy siker az első tavaszi zöld hulladék begyűjtés. KüldjélÉs akinek nincs....
  • 2021.04.15. at 16:19 on Miskolc. Nem egy siker az első tavaszi zöld hulladék begyűjtés. KüldjélJattolni kell még....
  • 2021.04.15. at 16:18 on Miskolc. Nem egy siker az első tavaszi zöld hulladék begyűjtés. KüldjélNem vittek el....
  • 2021.04.15. at 13:49 on Miért halnak meg Magyarországon ennyire sokan Covidban?Az volt, egyébként!....
  • 2021.04.15. at 13:46 on Mindeközben a miskolci ÚjSzövetség Gyülekezet nevű karizmatikus kisegyház miséjénmegszállta a sátán....
  • 2021.04.15. at 13:41 on Mindeközben a miskolci ÚjSzövetség Gyülekezet nevű karizmatikus kisegyház miséjénhanem?
  • 2021.04.15. at 13:40 on Ha nem akarod iskolába engedni a gyerekedet, segítünkhttps://drive.google.com/....
  • 2021.04.15. at 13:33 on Miskolc elveszítette nagyváros jellegétSinglár idején még....
  • 2021.04.15. at 13:20 on Szegény embert…tízmilliós kár a barlangfürdőbenA bányamérnök ügyvezető,.....
  • 2021.04.15. at 13:13 on Bayer: Akkor az elmúlt nagyjából 24 órában harminc halottunk lenneEz nem teljesen....

Legfrissebb

  • Elhunyt Tréba Gyula, a miskolci újságírás meghatározó alakja 2021.04.15.
  • Miskolc. Nem egy siker az első tavaszi zöld hulladék begyűjtés. Küldjél 2021.04.15.
  • Aki ismerte, szerette, gondoljon rá kérem úgy, vidáman, “Tréba Gyulásan”. 2021.04.15.
  • Berongyolunk a házba, egy férfi az ágyon, életjeleket nem mutat. Megkérdezem a telefonálót, hogy covidos-e a már szinte halottnak tekinthető hozzátartozó? 2021.04.15.
  • Mi a technikai és galléros póló nagyker népszerűségének oka? 2021.04.15.
  • Rajta van a titkosszolgálat a keményvonalas oltáselleneseken 2021.04.15.
  • https://atlatszo.hu 2021.04.15.
  • Ha nem akarod iskolába engedni a gyerekedet, segítünk 2021.04.15.
  • Kétmilliót fizet az Origo, mert a Márky-Zay feleségét lejárató összes cikkük teljes valótlanságnak bizonyult 2021.04.15.
  • Cirka egy héten belül „világbajnokok” leszünk egy morbid összevetésben: nálunk lesz a legmagasabb a lakosságarányos Covid-halálozás az egész bolygón 2021.04.15.

Legnépszerűbb

  • Ma jönnek az ortodox zsidók. Az idén nincs tiltás. Tavaly a bodrogkeresztúri zarándoklatról való távolmaradásra kért a Budapesti Orthodox Rabbinátus
  • Mindeközben a miskolci ÚjSzövetség Gyülekezet nevű karizmatikus kisegyház miséjén
  • Kihagyhatatlan. Holly Holy Orbán Viktor Freestyle Rap Jam. A miskolci ÚjSzövetség Gyülekezetben
  • Miskolc elveszítette nagyváros jellegét
  • Miért halnak meg Magyarországon ennyire sokan Covidban?
  • Miskolc. Mégis, ezt kivel beszélték meg? 30 napja várjuk a választ
  • Aki ismerte, szerette, gondoljon rá kérem úgy, vidáman, “Tréba Gyulásan”.
  • Bréking. A miskolci Vascsák Kitti megnyerte a 30. Miss Hungaryt
  • Szegény embert...tízmilliós kár a barlangfürdőben
  • A múlt köde. Gyász: Elhunyt dr.Pásztor Albert, Miskolc volt rendőrkapitánya

Címkék

autó Budapest cigányok Csiba Gábor címkefelhő Debrecen Diósgyőr DVTK eszakhirnok eszakhirnok.hu felsőzsolca fesztiváligazgató Fidesz Gúr Nándor Hejőszalonta Hell holcim jobbik kanada kocsonyafesztivál kriza ákos Káli Sándor költségvetés LMP Mile Lajos Miskolc Miskolci Egyetem mszp Németh Csaba Operafesztivál Orbán Viktor program rendőr rendőrség Rózsa Edit szikszó Tapolca Vona Gábor zsidó Zsiga Marcell Zöld Nyíl ÉMÁSZ árvíz észak-magyarország önkormányzat

Archívum

Kövess

  • Follow
  • Like
  • Subcribe
  • Follow

Keress

Twitter

My Tweets

Ha átverték… Ha megvezették… Vagy ha csak hallott egy jó sztorit…

HÍVJON MINKET!

+36302600871

Vagy írjon nekünk!

info@eszakhirnok.com

Impresszum

Adatvédelmi tájékoztató

Adatvédelmi elveink

  • Miskolc
  • Belföld
  • Bulvár
  • Kultúra
  • Gazdaság
  • Külföld
  • Tech-tudomány-kütyü
  • Outdoor
  • Sport
  • Copyright © 2020. – Északhírnök Minden jog fenntartva!
A WEBOLDALON COOKIE-KAT HASZNÁLUNK, HOGY BIZTONSÁGOS BÖNGÉSZÉS MELLETT A LEGJOBB FELHASZNÁLÓI ÉLMÉNYT NYÚJTHASSUNK. Tudjon meg többet!