Na, ennek aztán mi az értelme? Küldjél

24 Responses

  1. Mert ugyan mi a baj ezzel!?Idióták ellen,akik semmibe veszik a szabályokat!Hogy tudják mi vár rájuk,ha ellenkeznek!Ennyi.

    10
    12
  2. Azért hogy a sok gyökér is megértse ,hogy ha kijárási tilalom van akkor otthon kussoljon

    10
    14
    1. De a miskolci prolit ez is irritálja. A miskolci proli akkora önérzettel és egészségügyi tudással bír, hogy ő ezt is jobban tudja. Kb. ennyi a gond. Egyébként egy a rendőrségnél rendszeresített jármű áll a belvárosban. Semmi különös. Hozzáteszem, normál körülmények között is állhatna állandóan egy-egy belvárosi utcában ilyen, egyfajta preventív jelleggel.

      9
      7
    1. ELLENÖRIZZE AHOL NINCS KÖZVILÁGÍTÁS MEG KAMERA.
      Ja, ott elveszik a fapuskáját és hátulról adják neki vissza.

      13
      1
  3. Nem tudom mi a gondjuk a proliknak? Nem grasszálhatnak a városban kijárási tilalom idején. Pont. Ezt ellenőrzi a rendőrség. A képen egy rendőrségi jármű látható. Mi a kérdés? (Remélem a fotót készítőt azért kérdőre vonták, hogy mi járatban?)

    4
    6
  4. „Vasárnapi miséket zavartak meg tüntetők a lengyel abortuszhatározat miatt
    2020. október 26. 15:30
    A lovasrendőrség bevetésére is szükség volt az egyes nőjogi aktivisták által szervezett demonstrációk kordában tartásához Lengyelországban.
    A gyülekezések a kormány járványügyi intézkedéseinek ellenére történnek, a frissen életbe lépett szabályok értelmében ugyanis Varsóban például legfeljebb csak 10 ember találkozhatna közterületen.

    Varsóban, Gdanskban és Poznanban pedig a rendőrség lóháton védte a templomokat a tüntetőktől. A fővárosban például erre azért volt szükség, mert a varsói Szent Kereszt templom előtt összetűzés alakult ki a szélsőjobboldaliak és a nőjogi aktivisták között.

    Többéves eredménytelen lobbizást követően a nőjogi és LMBTI-aktivisták radikalizálódásával új szintre lépett a lengyel kultúrharc
    – értékelt az AP hírügynökség.”

    1
    3
  5. Azt én sem értem, mi szükség van a gépkarabélyra. Valamint értem én, hogy erőt kell demonstrálni, de az tutifix, hogy a díszburkolat nem akkora terhelésre van kitalálva, hogy páncélozott harcijárművek korzózzanak rajta.

    10
    2
    1. „Javasoljuk az állampolgároknak, hogy adományként fizessük meg az ingyenes parkolásból származó károkat az önkormányzatnak.” /szauna padtársak/ ???

  6. -Százados elvtárs, ezt meg miért lőtte le? A kijárási tilalom még 10 perc múlva kezdődik!
    -Ismerem, messze lakik. Nem ért volna haza!

    2
    1
  7. ÉS figyeld meg, hogy fél év múlva azok fogják majd a polgi szemére hányni a sérült díszburkolatot, akik most tapsikolnak örömükben a páncélos jármű láttán.

    1. Megkerestem mi ez a jármű, ami a díszburkolaton furikázik: Streit Scorpion a neve. 13 tonnát nyom.

      1
      1
  8. Spanyolországban, Olaszországban is ez van, csak jóval erősebb jelenléttel. Nem értem miért baj, amikor a rendőrség brutálisan túl van terhelve az országos ellenőrzéseknél + a déli határon, hogy éjszaka kint van egy ilyen járgány.Inkább örüljünk,hogy vigyáznak ránk és a rendre. Ezt sok helyen megbecsülnék.

  9. Jól szájba b@szhatná az édesanyját a fekete csútidisznó , ököllel…úgy egymás után vagy 15x..hogy ilyen hülye kölyköket hozott a világra…

    2
    1

Vélemény, hozzászólás?

Az e-mail címet nem tesszük közzé. A kötelező mezőket * karakterrel jelöltük


Zsófia-kilátó webkamera

Zsófia-kilátó webkamera

Legfrissebb

Friss kommentek